JULIUS KRONBERG (1850-1921). Bärplockande barn i skogen. Akvarell.

625292. JULIUS KRONBERG (1850-1921). Bärplockande barn i skogen. Akvarell.

Signerad Julius Kronberg. 56 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 742