SKÅP, "Calmare nyckel", brännmärkt Åfors möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

625155. SKÅP, "Calmare nyckel", brännmärkt Åfors möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Ek. Under- samt överdel med dörrpar. Två lådor. Bakomliggande hyllinredning.
Längd 116,5 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 175 cm.

Stötmärken, smärre fanerskador.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 116,5 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 473