KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Gefle, Gustafsberg, 1900-talets första del.

62500. KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Gefle, Gustafsberg, 1900-talets första del.

Höjd 14 - 23.

Smärre nagg samt repor på soppterrinen. Kanna, Gefle med krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 - 23.

Antal besök: 544