BORD, s k Butler's Tray, 1900-talets andta hälft.

62499. BORD, s k Butler's Tray, 1900-talets andta hälft.

Ek. Längd 120, bredd 90, höjd 55 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 559