Byrå, längd 90, djup 42, höjd 77 cm.
Fåtölj, bredd 70, djup 72, höjd 72 cm.
Barnstol, Höjd 92 cm.
Piedestal, höjd 59 cm.
Golvlampa, NAFA, höjd 155 cm.
Skador på piedestalen, i övrigt varierande bruksslitage.
Barnstol, Höjd 92 cm.
Piedestal, höjd 59 cm.
Golvlampa, NAFA, höjd 155 cm.