VÄGGPLÅTAR, ett par, koppar, A.F Norlin, Wexiö samt LAMPETTER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

624723. VÄGGPLÅTAR, ett par, koppar, A.F Norlin, Wexiö samt LAMPETTER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Plåtar stämplade A.F Norlin, Wexiö diameter 55, lampetter höjd 35 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 494