624723. VÄGGPLÅTAR, ett par, koppar, A.F Norlin, Wexiö samt LAMPETTER, ett par, rokokostil, 1900-tal.
Plåtar stämplade A.F Norlin, Wexiö diameter 55, lampetter höjd 35 cm.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Slitage.