PALLAR, STOLAR, 5 delar, 1900-tal.

624542. PALLAR, STOLAR, 5 delar, 1900-tal.

Ett par hopfällbara stolar rygghöjd 89 cm.
Ett par pallar höjd 77 cm.
Pall/stol med traktorsits höjd 72 cm.

Slitage, träsitsar med sprickor, traktorsits sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par pallar höjd 77 cm.

Antal besök: 420