SÄNGBORD på hjul, med marmorskiva, 1900-talets första hälft.

624511. SÄNGBORD på hjul, med marmorskiva, 1900-talets första hälft.

Med skåp och låda samt beslag i mässing.
Höjd 73, bredd 46, djup 37 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 904