SKÅP, skuren dekor, 1900-tal.

62444. SKÅP, skuren dekor, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 33, bredd ca 15, höjd 50 cm.

Slitage, skador, lagningar. Lås kärvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 836