Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fikande kvinnor, olja på duk, otydligt signerad.
624188. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fikande kvinnor, olja på duk, otydligt signerad.
60 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
760