KARAFF, glas, 1800-tal.

KARAFF, glas, 1800-tal.
62417. KARAFF, glas, 1800-tal.

Höjd ca 21 cm.
Medföljer flaskbricka "Sumpan Special".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 253