SÄNG, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

624050. SÄNG, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Brännmärkt CM, 200x93 med madrasser.

Madrasser smutsiga, samt mindre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 471