SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.

SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.
624047. SYSKRIN PÅ BEN, 1900-tal.

Med innehåll, längd 54 cm, djup 37 cm, höjd 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 284