SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal.

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal.
624045. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal.

Ommålad, längd 83 cm, djup 47 cm, höjd 110 cm.

Kantskador, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 142