STEGPALL och ARKIVBYRÅ 1900-talets mitt.

62402. STEGPALL och ARKIVBYRÅ 1900-talets mitt.

Pall höjd 60 cm, 10-lådig byrå längd 30, bredd 44, höjd 75 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 3 409