FÅTÖLJ SAMT BORD, 1900-talets andra hälft.

62384. FÅTÖLJ SAMT BORD, 1900-talets andra hälft.

Korg. Bord, längd 87, bredd 60, höjd 70 cm.

Mindre skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre skador samt slitage.

Antal besök: 706