BONADSMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal.

62356. BONADSMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal.

Motiv ur Testamenten. 160 x 51 och 120 x 51 cm.

Omfattande skador, fläckar och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 363