HYLLA, teak, "Pepita 1", Nils Jonsson AB, Hugo Troeds Ind, Bjärnum, 1950/60-tal.

623479. HYLLA, teak, "Pepita 1", Nils Jonsson AB, Hugo Troeds Ind, Bjärnum, 1950/60-tal.

Märkt, med lucka, längd 35 cm, djup 21 cm, höjd 35 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 849