TALLRIKAR, 3st, porslin, Kina.

62336. TALLRIKAR, 3st, porslin, Kina.

Polykrom dekor, diameter 25,5 - 27 cm.

Slitage, nagg, en tallrik med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491