BUDDHAFIGURER, 2 st, 1900-tal.

623055. BUDDHAFIGURER, 2 st, 1900-tal.

Höjd 13-22 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13-22 cm.

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 505