VÄGGUR, nyrenässans, 1800/1900-tal.

622725. VÄGGUR, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Höjd 97 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 97 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 470