LJUSKRONA, 5 ljusarmar, samt VÄGGLYSTER, 2 ljusarmar, 1900-talets slut.

62255. LJUSKRONA, 5 ljusarmar, samt VÄGGLYSTER, 2 ljusarmar, 1900-talets slut.

Ljuskrona, höjd ca 48 cm.
Vägglyster, höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljuskrona, höjd ca 48 cm.
Vägglyster, höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 077