ANATOMISK MODELL, ryggrad, 1900-tal.

622498. ANATOMISK MODELL, ryggrad, 1900-tal.

Konstmaterial, böjbar, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 432