SALONGSBORD, björk, 1800 tal.

62249. SALONGSBORD, björk, 1800 tal.

Rikt skuren fot, dekor med pärlband.
Skivans mått 141x80 cm.

Spricka i skiva, skador slitage, del av bord saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivans mått 141x80 cm.

Antal besök: 647