BYRÅ rokokostil 1900 tal.

BYRÅ rokokostil 1900 tal.
622431. BYRÅ rokokostil 1900 tal.

Bredd 90 cm
Djup 52 cm
Höjd 81 cm.

Bruksslitage, mindre nagg på skivan, fanersläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 90 cm
Djup 52 cm
Höjd 81 cm.

Antal besök: 588