CHIFFONJE, alm, 1800 tal.

CHIFFONJE, alm, 1800 tal.
62230. CHIFFONJE, alm, 1800 tal.

Inrede med lådor, samt två st större lådor.
Längd 112 cm höjd 110 cm, bredd 54 cm.

skador, slitage, bytt baksida. nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882