BYRÅ, 4 lådor, 1800 tal.

BYRÅ, 4 lådor, 1800 tal.
62214. BYRÅ, 4 lådor, 1800 tal.

Mässingsbeslag.
Längd 89 höjd 123 cm bredd 57 cm.

Slitage färgsläpp skador.
ett beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässingsbeslag.

Slitage färgsläpp skador.
ett beslag saknas.

Antal besök: 787