VASER, KRUS och FAT, 4 delar, Gustafsberg, Delft m m.

622114. VASER, KRUS och FAT, 4 delar, Gustafsberg, Delft m m.

Blåvitt krus Gustafsberg höjd 23 cm.
Vas Delft 15 cm.
Vas höjd 23,5 cm.
Tårtfat på fot "Vieux Luxembourg", Villeroy & Boch diameter 26 cm.

Större vas med ett nagg, samt invändigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Delft 15 cm.
Vas höjd 23,5 cm.

Antal besök: 386