BYRÅ, Svenska möbelfabriken, 1900-tal.

62209. BYRÅ, Svenska möbelfabriken, 1900-tal.

Längd 76,5 bredd 41, höjd 105 cm.

Slitage, repor och märken. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877