PARTI GLASÖGON, ca 20 st, 1900-tal.

621820. PARTI GLASÖGON, ca 20 st, 1900-tal.

Diverse glasögon, solglasögon.
Medföljande väska.

Bruksslitage, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljande väska.

Antal besök: 782