STOLAR 6 st 1800-tal.

STOLAR 6 st 1800-tal.
62162. STOLAR 6 st 1800-tal.

Karl Johansstolar i mahogny.1800-talets andra tredjedel.Med skuren lagerkrans i ryggen.Höjd 86 cm.

Normalt slitage, några mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
62162. STOLAR 6 st 1800-tal.

Antal besök: 1 007