FAT, porslin, KPM Königliche Porzellan-Manufaktur 1800-tal.

62149. FAT, porslin, KPM Königliche Porzellan-Manufaktur 1800-tal.

Ca 36,5 x 26 cm.

Slitage. Undersida med målat monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 36,5 x 26 cm.

Antal besök: 1 601