MARGARETA EMILSDOTTER-STÅLBRAND. "Höstdag på Södermalm". Färglitografi. Signerad och daterad -80.

62146. MARGARETA EMILSDOTTER-STÅLBRAND. "Höstdag på Södermalm". Färglitografi. Signerad och daterad -80.

66/150. Bildstorlek 44 x 36 cm.

Småfläckar på papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Småfläckar på papper.

Antal besök: 1 854