CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

62085. CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

Mahogny med skurna fötter och rikt inrede. Längd 115, bredd 52, höjd 135 cm,.

Mindre fanerskador,skivan buktig och med sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640