VÄRJA, handtag i mässing, 1900-tal.

620659. VÄRJA, handtag i mässing, 1900-tal.

Klingans längd 81 cm. Total längd ca 98 cm.

Bruksslitage, klingan anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 718