WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarell.

WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarell.
620524. WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarell.

Man och kvinna, signerad och daterad 1955, 38x31 cm.

Bemålad baksida, ej examinerad ur ram.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 733