SPEGEL, gustaviansk 1700-tal, Anders Öberg för Johan Åkerblad 1781-1791.

620324. SPEGEL, gustaviansk 1700-tal, Anders Öberg för Johan Åkerblad 1781-1791.

Signerad AÖB samt IÅ, höjd 123 cm.

senare spegelglas och bakstycke, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096