HANDVERKTYG, ett parti, 1900-tal.

620131. HANDVERKTYG, ett parti, 1900-tal.

Flertalet tänger mm.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flertalet tänger mm.

Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 615