KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.
619954. KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.

Längd 76 cm, djup 45 cm, höjd 161 cm.

Repor samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt smärre slitage.

Antal besök: 436