KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.
619953. KLÄDSKÅP, England, 1900-tal.

Med 2 lådor, längd 85 cm, djup 48 cm, höjd 165 cm.

Skada, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skada, slitage.

Antal besök: 459