KÄPPAR, 2 st, 18/1900-tal.

KÄPPAR, 2 st, 18/1900-tal.
619557. KÄPPAR, 2 st, 18/1900-tal.

Höjd 84-90 cm.
En med silver och en med mässing.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84-90 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 177