LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal.

61917. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal.

Höjd ca 27 cm.

Slitage. Något ojämna i fotplatta. Bucklor på manschetter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Antal besök: 757