ERNST BILLGREN (F.1957). "Fantomen". Olja på pannå med mosaikram.

619042. ERNST BILLGREN (F.1957). "Fantomen". Olja på pannå med mosaikram.

Monogramsignerad EB. 93 x 106 cm. Inklusive ram 106 x 136 cm.

Utställningar
Tjyvar, Galleri Lars Bohman, Stockholm 2006.

Litteratur
Katalog till utställningen Tjyvar, avbildad på sid 59.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utställningar

Litteratur

Antal besök: 3 292