FÄLGAR, 4 st. BM racing, 17 X 7, 2000-tal.

618987. FÄLGAR, 4 st. BM racing, 17 X 7, 2000-tal.

Fälgar i lättmetall märkta 17 X 7.

Repor och märken, ej rengjorda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 680