BRICKBORD med glashylla, 1900-tal.

61877. BRICKBORD med glashylla, 1900-tal.

Bord med löstagbar glasbricka samt fast glashylla. Slipat glas.
Längd ca 67,5, bredd 44,5, höjd inkl grepp ca 78 cm.

Slitage, fanerskador, sprickor, avslag på fötter. Repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857