VÄGGPENDYL, urtavla märkt Nicolausson Stockholm, rokokostil, 1900-tal.

61876. VÄGGPENDYL, urtavla märkt Nicolausson Stockholm, rokokostil, 1900-tal.

Pendel och en nyckel finns. Höjd ca 68 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 608