FIGURIN, porslin, ballerina, Wallendorf, Tyskland, 1900-talets första hälft.

618582. FIGURIN, porslin, ballerina, Wallendorf, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Figurin, ballerina, höjd 13 cm, längd 25 cm.
Märkt W Germany 1690/II.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt W Germany 1690/II.

Bruksskick.

Antal besök: 562