ARVID JOHANSSON. Motiv från Stockholms ström. Olja på duk, signerad med dedikation.

618106. ARVID JOHANSSON. Motiv från Stockholms ström. Olja på duk, signerad med dedikation.

20 x 24,5 cm.

Uppfodrad på pappannå. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 24,5 cm.

Antal besök: 334