KNIVAR med mera, 1900-tal.

KNIVAR med mera, 1900-tal.
618036. KNIVAR med mera, 1900-tal.

Bland annat fällknivar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat fällknivar.

Slitage.

Antal besök: 584